Gdzie znajdzie zastosowanie profil led szeroki z kloszem?

profil led szeroki z kloszem

Do czego służy element instalacji oświetleniowej taki jak profil led szeroki z kloszem.

Profile ledowe i inne rozwiązania z technoligią LED

technologia ledowa jest jedną z najpopularniejszych technologii w branży oświetleniowej dzieje się tak dlatego iż zarówno przedsiębiorcy w swoich halach przemysłowych magazynach czy lokalach usługowych decydują się na oświetlenie wspomagane ledami jak i dlatego iż taśmy ledowe czy profile coraz częściej pojawiają się w domach prywatnych, ze względu na swoje energii na swój energooszczędny charakter. Profil led szeroki z kloszem to tylko jedno z rozwiązań. Gdzie je zastosować?

Profil led szeroki z kloszem – kiedy stosować?

Jeżeli chcemy wpłynąć na dłuższą żywotność pasków ledowych w instalacji warto zastosować profil aluminiowy przeznaczony do ochrony taśm ledowych. Dodatkowo profile ledowe pozwalają wyeksponować taśmy, co umożliwia stworzenie nowoczesnego oświetlenia w pomieszczeniach.
Szeroki profil ledowy, z kloszem w kolorze czarnym, szarym czy mleczny ładnie rozproszy światło, co da estetyczny efekt w restauracjach, salonach fryzjerskich czy kosmetycznych, w kinach, miejscach rozrywki ale i w prywatnym salonie. Warto zwrócić także uwagę, iż profile pozwalają na ochronę taśm Ledowych przed uszkodzeniami mechanicznymi, zewnętrznymi. Co ważne, profil chroni przed działaniami osob trzecich, w tym także przed dziećmi, dla których kontakt z taśmą ledową może być niebezpieczny.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *