Włącznik światła Wifi, czyli wstęp do Smart Dom!

Marzy CI się smart dom? Masz dość chodzenia po mieszkaniu, by włączać światło, urządzenia czy rozsuwać rolety w oknach? Chcesz mieć inteligentny dom, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Polecamy rozpocząć swoją przygodę ze smart domem, od jakim urządzenia jest włącznik światła wifi. Pozwoli Ci on włączać i wyłączać światło bez ruszania się z kanapy, a nawet programować kiedy światło powinno się zapalać!

Włącznik światła wifi

Czym jest włącznik światła wifi

Oferowany w naszym sklepie włącznik światła WiFi, pozwala sterować oświetleniem, zarówno po przewodzie jak i za pośrednictwem Wi-Fi, w tym celu wykorzystuje się dedykowana aplikację Spectrum SMART, która jest dostępna za pośrednictwem Google Play, oraz Apple iOS. Oferowany włącznik światła operuje na paśmie Wi-Fi 2,4 GHz, a wbudowany moduł łączności bezprzewodowej, pozwala przykładowo na kontrolowanie barwy oraz natężenia światła, czy zaprogramowanie włączania i wyłączania światła o konkretnych porach, co może być szczególnie przydatne w przypadku dłuższych wyjazdów, kiedy nie chcielibyśmy, by jakiś nieproszony gość zjawił się w domu.

najepszy włącznik światła wifi

Jak odbywa się sterowanie urządzeniem?

Wykorzystując w tym celu dedykowaną aplikację do włącznika światła WI-Fi uzyskujemy dostęp do szeregu możliwości takich jak:

  • możliwość ustawienia timera,
  • możliwość udostępniania dostępu dla osób trzecich
  • możliwość parowania produktów w grupy.
  • programowanie oraz przypisywanie lokalizacji do konkretnych pomieszczeń w mieszkaniu.
    Zaintrygowała Cię perspektywa posiadania Smart domu? To już wiesz, od czego najlepiej zacząć!

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *